about img
SOSYAL HOME

SIKÇA SORULAN SORULAR

Takipçiler Gerçek Mi?

Takipçiler  gerçek olup  hesaplarınızın kalitesini yükseltmektedir. Tüm hizmetlerimizde kullanılan takipçiler aktif ve gerçek kişilerden oluşmaktadır. Bunun dışında sitemizde bot veya yabancı takipçi hizmetleri de bulunmaktadır. Paket içeriklerinde bunlar detaylı olarak belirtilmektedir.

Takipçi Satın Alma İşleminin Herhangi Bir Yasal Sınırlaması Var Mı?

Takipçi satın alım işlemi yasal olup herhangi bir yasal sınırlılık taşımamamaktadır. İşlemlerde kullanılan hesaplar, izinleri dahilinde havuza dahil olmakta ve bu şekilde kullanılabilmektedir. Takipçi artırım işlemi bir nevi reklam stratejisidir. Yayınlanan reklamlar ise profilinize takipçi kazandırılır.

Satın Aldığım Hizmete Fatura Kesiyor Musunuz?

Elbette, SosyalHome ailesi olarak tamamen kurumsal hizmet sunuyoruz. Müşterilerimiz ürünü satın aldıktan sonra sistem otomatik olarak girdiğiniz bilgilere fatura oluşturur. Sipariş verirken yazmış olduğunuz mail adresinize faturanız hızlıca gelir.

Size Nasıl Güvenebilirim?

SosyalHome, 7 yıllık sektörel tecrübesiyle kurumsallığını medyada duyurmuş bir oluşumdur. Bizi araştırabilirsiniz. Hesaplarınız ile ilgili hiçbir şekilde şifrenizi istemiyoruz. Kafanıza takılan tüm sorular için 7/24 bizlere ulaşabilir Destek alabilirsiniz.

Reels Beğeni Almak Daha Geniş Takipçi Kitlesine Ulaştırır Mı?

Reels beğeni sayınızın yükselmesi durumunda keşfette düşme ihtimaliniz artar. Bu durumda da sizi takip etmeyen kişiler dahi videonuzu görebilir. Videonuzu gören ve beğenen kişiler sizi takip edebilir. Daha geniş kitleye bu şekilde  ulaşabilirsiniz.

Düşmeyen Takipçi Nedir?

Düşmeyen takipçi firmamız tarafından sunulan ve garantili olan bir takipçi satın alma işlemidir. Düşüş yaşanmamaktadır. Bu işlem kapsamında almış olduğunuz takipçi sayısının her zaman sabit olarak tutulması sağlanır. Böylece satın aldığınız takipçiler her zaman hesabınızda sabit  kalacaktır.

Youtube 4000 saat izlenme kanalıma nasıl bir etki sağlar?

YouTube 4000 saat izlenmenin, kanalınıza sağlayacağı en önemli etki kazançtır. Youtube'da kazanmak istiyorsanız, izlenme sayısı 4000 saat olmalıdır. 4000 saat sınırını aşmanız gerekir.Bu youtube'un getirdiği bir kuraldır. 4000 saat izlenmenin daha alt sürecindeki izlenmeler, kazanç sağlamıyor. Doğal yollarla bunu beklemek, sizin için zorlayıcı olacağından dolayı paketimizi inceleyebilirsiniz.

Tiktok İzlenme Hizmetinden Faydalanmak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

TikTok izlenme hizmetinden faydalanmak istediğiniz takdirde öncelikli olarak paketleri incelemeniz gerekiyor. Paketleri inceledikten sonra ödemenizi yapmanızla beraber yükleme gerçekleşmektedir.

Satın Aldım İşlem Başlamadı Ne Yapmalıyım?

Sipariş oluşturulduktan sonra anlık olarak işleme alınır. Hizmetteki yoğunluğa göre başlama süreleri farklılık gösterebilir. Siparişinizle ilgili daha detaylı bilgi almak için WhatsApp veya canlı destek hattıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şifre Vermem Gerekiyor Mu ?

SosyalHome sitesinde yaptığınız hiçbir işlemde sizden şifreniz istenmez. Sosyalhome ile tüm işlemlerinizi şifresiz ve güvenilir şekilde halledebilirsiniz. İsteyen yerler olursa hesabınızın güvenliğine dikkat edip vermemenizi öneririz.

Whatsapp iletişim Whatsapp