about img
SOSYAL HOME

HAKKIMIZDA

Sosyalhome kimdir. 

7 yılı aşkın bir süredir  Bilişim şirketleriyle işbirliği içerisinde olan ve Türkiye’deki “sosyal medya hizmetleri” konusunda  öncü olmayı hedef haline getiren sosyalhome.com alanında bir numara olmaya devam etmektedir.  sosyalhome.com kullanıcıların beklentilerini ve sosyal medya hizmetinde olan  tüm soruları  profesyonel olarak çözüme kavuşturan ve  sunan bir platformdur. 

Kurulduğu günden bu yana 300 bini aşkın müşteriye hizmet veren ve 10 milyondan fazla siparişi eksiksiz  bir şekilde alıcısıyla kavuşturan  sosyalhome.com, en güvenilir ve en çok tercih edilen platformlar arasında zirvede yer almaktadır.

Yapacağınız her alışveriş için 8 kişilik ekibimiz ile  7/24 saat aralıksız çalışmakta olup değerli müşterilerimizin  memnuniyeti için eksiksiz hizmet vermekteyiz.   Müşteri memnuniyetini ilke edinen sosyalhome.com; güvenli ödeme sistemi ile gerçekleşmektedir. Bizler dolandırıcılık ve sahtekarlığın çoğaldığı bu çağda sizlerin güvenliğini garanti altına alarak yapacağınız ödemelerde faturanız  ile birlikte siparişinizi tamamlamaktayız.

Neden Biz?

İnceleme: siparişinizi oluştururken içiniz rahat olsun. Uzman ekibimiz tarafından hesabınız incelenip ona göre gönderim sağlanmaktadır.
Koruma: Hesaplarınızın zarar görmemesi ve spam oluşmaması için sistemlerimiz üst düzey koruma programı mevcuttur.
Çözüm: Kafanızda oluşan bütün sorular için çözüm odaklı ekibimizle hizmet vermekteyiz.

sosyalhome.com olarak tüm sosyal medya platformlarında hizmet vermekteyiz. Sizleri aramızda görmekten ve bu ailenin bir parçası olarak sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarız

Whatsapp iletişim Whatsapp